Historie KA U3V

Pro rychlý přehled o historii klikněte na letopočet,  který vás zajímá, chcete-li zvětšit obrázek, klikněte na něj

 1995
 1998
 1999
 2002
 2003
 2006
 2007
 2010
 2011    


Vážení příznivci těchto stránek,
připravili jsme pro Vás stručný přehled historie Klubu absolventů U3V JU. Všechny informace, fotografie nebo dokumenty jsme čerpali ze čtyř kronik, které vedla zakladatelka a zároveň předsedkyně klubu paní Růžena Somrová. Po jejím odchodu (zemřela v květnu 2009) vedla jeden rok kroniku paní Marie Bártů z Římova. Od akademického roku 2010/2011 zaznamenává historii klubu paní Mgr. Věra Bělochová, která učí na Výtvarné škole ve Strakonicích.

Ještě zmínka o našich webových stránkách. Byly založeny 17. února 2010. Naplnilo se tak přání zakladatelky klubu paní Růženy Somrové, aby členové klubu byli informováni o dění v klubu také prostřednictvím webu. Vznik nebyl jednoduchý. Přáli jsme si publikační systém, který bychom si mohli editovat sami, a současně, který by splňoval naše představy o důležitém obsahu webu. Nakonec jsme s pomocí PaedDr. Františka Batysty vybrali systém "weby Google" a Vy můžete posoudit, zda výběr byl správný. Weby Google umožňují mnoho užitečných funkcí. Věříme, že webové stránky KA budeme dále rozvíjet ke spokojenosti členů klubu i široké veřejnosti.

Z kronik jsme vybrali pouze malou část příloh (foto, dokumenty), ale přesto, pokud máte ve vlastním archivu zajímavé fotografie nebo dokumenty, popřípadě doplňující informace k jednotlivým událostem, budeme rádi, když nám je poskytnete a podělíte se o ně s ostatními návštěvníky těchto stránek. Jestliže budete mít námitky proti již zveřejněné fotografii, prosím oznamte to výboru klubu (telefon je v kontaktech) a fotografii odstraníme. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na společném vytváření historie.
Marie Macháčková
, srpen 2010